JUDU – draugiškų susisiekimo paslaugų sistema

Tai naujas judumo Vilniuje prekės ženklas.
JUDU šūkis „Po miestą paprastai“ nurodo filosofiją ir paskirtį vilniečiams – suvienyti ir patogesnes daryti visas esamas ir būsimas judumo sritis: viešąjį transportą, automobilių eismą, keliones dviračiais, paspirtukais ir kitus judumo būdus, kurie gims mieste.
Kaip mes ir jūs to sieksime?
 

Vis labiau tobulinsime ir pritaikysime esamas susisiekimo paslaugas prie jūsų, vilniečių ir miesto svečių, poreikių. Kursime naujas, šiuolaikiniam gyvenimo būdui pritaikytas judėjimo paslaugas ir suteiksime galimybę pasirinkti. O jūsų prašysime atvirai išbandyti, nebijoti keisti įpročius ir judėti galvojant apie savo ir kitų gerovę.

 

JUDU matysite skirtingose vietose – pradedant smulkesniais elementais kaip, pavyzdžiui, informavimas viešojo transporto stotelių švieslentėse su JUDU ženklinimu, JUDU dviračių stovai mieste ir pereinant prie stambesnių elementų kaip aikštelėse „Statyk ir važiuok“ atsirasiantis ženklinimas ar nauja JUDU elektroninio bilieto sistema.

 

Dabar viskas susiję ir aiškiau matysite, kaip sostinėje kuriama susisiekimo sistema, kaip ji tampa draugiškesnė visiems, kaip vystosi ir įgyvendinamas Darnaus judumo planas.

Naršyk paslaugas ir judėk