Stovėjimo rinkliava Vingio parke

Stovėjimo rinkliava Vingio parke

Saugodami parką,
įleidžiame tik tiek automobilių, kiek yra parkavimo vietų

Į Vingio parko teritoriją gali įvažiuoti tik tiek autotransporto, kiek yra jam skirtų stovėjimo vietų, t.y., 84 automobiliai. Jeigu visos vietos bus užimtos, užtvaras nepasikels.

Vingio parke iš viso yra 4 vietos skirtos žmonės su negalia. Atkreipiame dėmesį, kad jeigu visos vietos bus užimtos, užtvaras nepasikels.

Jeigu aptarnaujančio transporto automobilio valtybiniai numeriai suvesti į užtvarko kontrolės sistemą, jis į Vingio parką gali įvažiuoti be jokių apribojimų. 

Rinkliavos zona

Vingio parke taikoma geltonos zonos rinkliava: pirmadieniais – šeštadieniais nuo 8:00 val. iki 20:00 val. 1 valandos kaina – 0,60 Eur.
Sekmadieniais – nemokamai!

 

Apmokėjimo galimybės

Mokėjimas rinkliavos zonoje vykdomas per m. Parking, uniPark, Parkman programėles, siunčiant trumpąją SMS žinutę numeriu 1332 arba į parkavimo automatą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Vingio parke iš viso yra 4 vietos skirtos žmonės su negalia – 2 vietos prie įvažiavimo į Vingio parką ir 2 vietos prie estrados. Juose automobilius galima statyti visą parą nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių (stovėjimo vieta skirta tik Taisyklėse nustatytą skiriamąjį ženklą „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortelę turinčioms transporto priemonėms).

Vilniaus miesto savivaldybės administracija yra užtvaro savininkas, administratorius – SĮ „Susisiekimo paslaugos“, www.judu.lt

Kreiptis galima visą parą į SĮ „Susisiekimo paslaugos“, tel. +37052107050 arba www.judu.lt

Dėl numerių suvedimo į sistemą, rekomenduojame kreiptis į aptarnaujamos įmonės atsakingus darbuotojus.

Dalintis: