Kaip naudotis multimodalinėmis „Statyk ir važiuok“ aikštelėmis?

Netoli „Statyk ir važiuok“ aikštelių yra viešojo transporto stotelės, kuriose viešasis transportas piko metu važiuoja dažnai, kas kelias minutes, ir jis važiuoja centro kryptimi. Aikštelės įrengtos greta greitųjų autobusų maršrutų tinklo, kuriame numatyta A juostų plėtra.

Kur rasti „Statyk ir važiuok“ aikšteles?

Aikštelės Vilniuje įrengtos pagrindinėse privažiavimo į centrinę miesto dalį arterijose: Ukmergės g. 246 (šalia PC „Senukai“), Savanorių pr. 124 ir V. Pociūno g. 8 ( šalia PC „Vilnius Outlet“).

Kiek kainuoja?

Šiose  aikštelėse vairuotojai gali palikti savo automobilį ir kelionę tęsti viešuoju transportu vos už 0,50 ct.

Kur įsigyti bilietą?

„Statyk ir važiuok“ aikštelių bilietai parduodami pačiose automobilių stovėjimo aikštelių automatinėse kasose, bilietus taip pat galima įsigyti ir mobiliojoje programėlėje

„m.Ticket“.

Parsisiųskite ir įsidiekite mobiliają programėlę „m.Ticket“ Android  iOS

Kaip susiplanuoti kelionę nuo  „Statyk ir važiuok“ aikštelės?

Maršrutą viešuoju transportu nuo artimiausios multimodalinės „Statyk ir važiuok“ aikštelės susiplanuok čia.

„m.Ticket“, norint įsigyti „Statyk ir važiuok“ aikštelių bilietą mobiliojoje programėlėje „m.Ticket“, reikia susieti automobilį su telefono numeriu. Tai padarysite išsiųsdami automobilio valstybinį numerį SMS žinute įrašę SV AAA000 telefonu +370 616 019 54*

Bilietą programėlėje įsigykite per elektroninį banką. Programėlėje galite turėti kelis bilietus.**
Aktyvinkite bilietą programėlėje, pasirinkę įsigytą bilietą. Neaktyvinę bilieto, negalėsite išvažiuoti iš aikštelės.
Norėdami palikti aikštelę, privažiavę prie vartų laukite, kol pakils užkardas. Išvažiuokite iš aikštelės. Bilietas nustos galioti išvykus iš aikštelės.

*Suklydus registruojant automobilį ar pakeitus telefono numerį, iš kurio norima įsigyti bilietą mobiliojoje programėlėje, jį registruoti galima iš naujo. Tai padarysite išsiųsdami automobilio valstybinį numerį SMS žinutę įrašę SV AAA000 telefonu +370 616 019 54. Kol įsigytas bilietas nėra aktyvintas programėlėje „m.Ticket“.
**Vienas bilietas suteikia teisę naudotis multimodaline „Statyk ir važiuok“ aikštele vienam automobiliui, o keliauti viešuoju transportu – vienam asmeniui. Mobiliojoje programėlėje vienu metu galite naudotis vienu bilietu

Popieriniai bilietai iš automatinės kasos

Norint įsigyti vienkartinį bilietą, reikia užregistruoti automobilį automatinėje kasoje. Įsigyti bilietą galima atsiskaitant grynaisiais arba kortele automatinėje kasoje.**

Automatinėje kasoje įsigyto bilieto žymėti viešajame transporte nereikia. Bilietą saugokite iki kelionės viešuoju transportu pabaigos. Bilietas galioja iki dienos pabaigos.

Norėdami palikti aikštelę, privažiavę prie vartų laukite, kol pakils užkardas. Išvažiuokite iš aikštelės. Bilietas nustos galioti išvykus iš aikštelės.

**Vienas bilietas suteikia teisę naudotis multimodaline „Statyk ir važiuok“ aikštele vienam automobiliui, o keliauti viešuoju transportu – vienam asmeniui. Mobiliojoje programėlėje vienu metu galite naudotis vienu bilietu.

   

 

 

Dažnai užduodami klausimai

Stovėjimo aikštelės veikia visą parą, įsigytas bilietas galioja iki dienos pabaigos. Jei automobilis paliekamas ilgiau, bauda nėra išrašoma, tik klientas turi sumokėti skirtumą už viršytą laiką, prieš išvažiuojant iš aikštelės, t.y. 0,50 Eur iki 00:00 už kiekvieną dieną.

Norėdami išvažiuoti iš „Statyk ir važiuok“ aikštelės pirmiausia įsitikinkite, kad esate susimokėjęs. Jeigu susimokėjote, o užtvaras vis tiek nepasikelia, skambinkite +370 5 210 70 50.

Jeigu naudojatės išmaniuoju telefonu, Jūs turite dvi galimybes: automatinį rinkliavos zonos nustatymą, jeigu pasirinkote šį funkcionalumą m.Parking programėlėje, ir galimybę pačiam pasirinkti rinkliavos zoną. Atkreipiame dėmesį, kad automatinis rinkliavos zonos nustatymas ne visada gali būti tikslus, ypač, jei esate ties dviejų rinkliavos zonų riba, todėl rekomenduojame pasitikrinti, ar automatiškai parinkta rinkliavos zona iš tikrųjų atitinka rinkliavos zoną, kurioje Jūs pastatėte savo automobilį. Ypatingai atkreipiame dėmesį į tai, kad jei Jūs užsakote paslaugą automobiliui, prie kurio Jūs nesate paslaugos užsakymo metu (galbūt automobilis yra vienoje rinkliavos zonoje, o Jūs kitoje rinkliavos zonoje), tuomet Jūs turite pats parinkti rinkliavos zoną, kurioje pastatytas automobilis.

Užsakant paslaugą trumposiomis žinutėmis privalu nurodyti rinkliavos zonos kodą (pirmąją raidę: Mėlynoji – M, Raudonoji – R, Geltonoji – G ir Žalioji – Z) trumpojoje užsakymo žinutėje.

Dalintis: