.

2024 m. namuose vietos neturintiems dviračiams ir paspirtukams duris atverė modernios dviračių saugyklos! 🚲
Kiekviena iš 18 saugyklų talpina 16 dviračių ir 4 paspirtukus, yra automatiškai rakinama ir gyventojams prieinama visą parą, o
jų saugumą užtikrina į abi puses stumdomi vartai su elektroniniais užraktais, atrakinamais JUDU / Vilniečio kortele. Be to, kiekvienoje dviračių saugykloje rasite įrankius, skirtus dviračio remontui. 

Kur galiu rasti dviračių saugyklas?

Lazdynuose
Jonažolių g. 1, Architektų g. 28, Architektų g. 65, Architektų g. 89, Architektų g. 226, Erfurto g. 2,
Erfurto g. 50, M. Mironaitės g. 22

Fabijoniškėse
Fabijoniškių g. 1, S. Stanevičiaus g. 15, Fabijoniškių g. 75A, S. Nėries g. 45A, L. Giros g. 94

Viršuliškėse
Tujų g. 3, Viršuliškių g. 75A, Viršuliškių g. 57, J. Matulaičio a. 11

Žirmūnuose
Žirmūnų g. 22

Antakalnyje
Šilo g. šalia viešojo transporto stotelės „Šilo tiltas“

Naujamiestyje
Olandų – T. Kosciuškos gatvių sankirtoje šalia Olandų transporto žiedo

Kaip naudotis dviračių saugyklomis?

JUDU / Vilniečio kortelę registruokite JUDU savitarnoje. Savitarnoje aktyvuokite mygtuką – „Dviračių saugykla“ ( )

Atvykus prie saugyklos, į ją pateksite JUDU / Vilniečio kortele prilietus kortelių
skaitytuvą.  Atsidarius vartams, pasirinkite
laisvą dviračių stovą ir prirakinkite dviratį / paspirtuką prie jo.

Dviračių saugyklos vartai užsidaro automatiškai – jeigu vartai užsidarė jums dar esant saugykloje, juos atidarysite paspaudę specialų mygtuką šalia vartų.

Tai specialiai įrengtos vietos gyvenamuosiuose rajonuose, kuriose galima palikti savo įprastus ar elektrinius dviračius, paspirtukus.  Kiekviena šių saugyklų talpina 16 dviračių ir 4 paspirtukus, yra automatiškai rakinama ir gyventojams prieinama visą parą. Saugyklų saugumą užtikrina į abi puses stumdomi vartai su elektroniniais užraktais. Kiekvienos saugyklos viduje taip pat yra dviračių remonto stotelė, o paliktus elektrinius dviračius ir paspirtukus galima įkrauti. Dviračių saugyklų paslauga yra nemokama. 

Ne, dviračių saugyklomis gyventojai gali naudotis nemokamai, svarbiausia įsigytą ar jau turimą JUDU / Vilniečio kortelę priregistruokite JUDU savitarnos svetainėje www.judu.lt/savitarna, aktyvuokite dviračių saugyklos mygtuką () ir, kai būsite nukreipti į Elektroninių valdžios vartų sistemą, patvirtinkite savo tapatybę.

  1. Pirmiausia, Jums reikės JUDU / Vilniečio kortelės. Kortelę galite įsigyti JUDU klientų aptarnavimo centre Gedimino pr. 9A. arba bilietų platinimo vietose: „Maxima“, „Rimi“, „Narvesen“, Lietuvos spauda“. 
  2. Įsigytą ar jau turimą JUDU / Vilniečio kortelę priregistruokite JUDU savitarnos svetainėje www.judu.lt/savitarna.
  3. JUDU savitarnoje, aktyvuokite dviračių saugyklos mygtuką () – tuomet būsite nukreipti į Elektroninių valdžios vartų sistemą, kur reikės patvirtinti savo tapatybę.
  4. Atvykus prie dviračių saugyklos, reikia pasirinkti vartus (vienus iš dviejų), kuriuos norite atidaryti (dešinėje arba kairėje pusėje). Vartai atsidaro JUDU / Vilniečio kortele prilietus kortelių skaitytuvą.  
  5. Palikus dviratį ir išėjus iš saugyklos vartai užsidaro automatiškai. Jeigu vartai užsidarė jums esant saugykloje, juos atidarysite paspaudę mygtuką šalia vartų.
  6. Papildoma informacija: dviračių saugykloje galite ne tik palikti dviratį ar paspirtuką, bet ir pasinaudoti pompa bei kitais čia esančiais įrankiais. 

Instrukciją rasite čia.

Plačiau
Dalintis: