Paskambinkite

+370 5 210 70 50 arba 19118*

*Pokalbių tarifas  – 0,09 Eur su PVM už minutę.

Rašykite

info@judu.lt

Įmonės rekvizitai

SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Žolyno g. 15, LT-10209 Vilnius

Įmonės kodas: 124644360

PVM mokėtojo kodas: LT246443610

E.pristatymo dėžutės adresas: 124644360

Klientų aptarnavimo centras
Gedimino pr. 9A, Vilnius
(Kudirkos aikštėje)
I-V 08:00 – 19:00

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos
trukmė sutrumpinama viena valanda

Tel. nr.: (85) 210 7050
El.paštas: info@judu.lt
Klientų aptarnavimo centras
Geležinkelio g. 16, Vilnius
(Vilniaus geležinkelio stotyje,
centriniuose rūmuose)
I-V 08:00 – 16:30

Pietų pertrauka 12:00 – 12:30

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos
trukmė sutrumpinama viena valanda

Tel. nr.: (85) 210 7050
El.paštas: info@judu.lt
Klientų aptarnavimo centras
Konstitucijos pr. 3, Vilnius
(Vilniaus miesto savivaldybė,
1 aukštas)
I-IV 8.00-17.00 V 8.00-16.00

Pertrauka: 12.00 – 12.30

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos
trukmė sutrumpinama viena valanda

Tel. nr.: (85) 210 7050
El.paštas: info@judu.lt
Administracija:

  • Žolyno g. 15, LT-10209 Vilnius
  • Tilto g. 14, LT-01101 Vilnius
I-IV 8.30 -17.00 V 8.30-16.00

Pertrauka (I-V): 12.00 – 12.30

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos
trukmė sutrumpinama viena valanda

Tel. nr.: (85) 270 9339
El.paštas: judu@judu.lt

Darbuotojų kontaktai

Vadovų komanda
Direktorius Gintaras Macijauskas gintaras.macijauskas@judu.lt
Judumo transformacijos vadovas Jonas Damidavičius jonas.damidavicius@judu.lt
Klientų patirties vadovė Lina Juknevičienė lina.jukneviciene@judu.lt
Paslaugų organizavimo vadovas Vaidotas Meškauskas vaidotas.meskauskas@judu.lt
Finansų vadovė Anastasija Tamulevičienė anastasija.tamuleviciene@judu.lt
Pardavimų ir rinkodaros vadovė Sonata Dambrauskienė sonata.dambrauskiene@judu.lt
Personalo ir teisės vadovė Kristina Makauskienė kristina.makauskiene@judu.lt
Komunikacijos skyrius
Komunikacijos specialistė (kontaktas žiniasklaidai) Dovilė Marčinskaitė dovile.marcinskaite@judu.lt, (8 611) 51419
Apskaitos skyrius
Vyr. buhalterė Lina Lukošienė lina.lukosiene@judu.lt
Buhalterė Gintarė Ulickytė gintare.ulickyte@judu.lt
Buhalterė Ilona Arončik ilona.aroncik@judu.lt
Buhalterė Indrė Putnienė indre.putniene@judu.lt
Apskaitos kontrolės specialistė Ingrida Strazdaitė ingrida.strazdaite@judu.lt
Ekonomikos skyrius
Vyr. analitikas Domantas Šulskus domantas.sulskus@judu.lt
Pirkimų skyrius
Pirkimų skyriaus vadovas Marius Dičkus marius.dickus@judu.lt
Viešųjų pirkimų specialistė Aurelija Peleckaitė aurelija.peleckaite@judu.lt
Viešųjų pirkimų specialistė Kristina Jalmokienė kristina.jalmokiene@judu.lt
Judumo strategijos skyrius
Judumo ekspertas Tomas Nickus tomas.nickus@judu.lt
Judumo ekspertė Monika Parafinaitytė monika.parafinaityte@judu.lt
Judumo ekspertas Edgaras Stankevičius edgaras.stankevicius@judu.lt
Judumo ekspertas Marius Pakėnas marius.pakenas@judu.lt
Planavimo specialistė Karolina Macienė karolina.maciene@judu.lt
Planavimo specialistas Markas Ąžuolas markas.azuolas@judu.lt
Vyr. planavimo specialistas Marius Berulis marius.berulis@judu.lt
Projektų valdymo skyrius
Projektų valdymo skyriaus vadovė Lina Bružaitė lina.bruzaite@judu.lt
Projektų vadovas Karolis Balaišis karolis.balaisis@judu.lt
Projektų vadovė Milda Pauliukėnaitė milda.pauliukenaite@judu.lt
Projektų vadovas Mindaugas Pakalnis mindaugas.pakalnis@judu.lt
Tarptautinių projektų koordinatorė Birutė Jatautaitė birute.jatautaite@judu.lt
Klientų aptarnavimo skyrius
Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Lina Krupavičiūtė-Žalnorienė lina.krupaviciute-zalnoriene@judu.lt
Vadybininkė Eglė Čiplienė egle.cipliene@judu.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Eglė Gliebutė egle.gliebute@judu.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Gintarė Nickienė gintare.nickiene@judu.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Jurgita Skudienė jurgita.skudiene@judu.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Natalija Aleksejeva natalija.aleksejeva@judu.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Tatjana Melnikova tatjana.melnikova@judu.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Laima Bikauskienė laima.bikauskiene@judu.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Virginija Brukštienė virginija.brukstiene@judu.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Laura Ignatavičiūtė laura.ignataviciute@judu.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Akvilija Padervinskienė akvilija.padervinskiene@judu.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Gintautė Giedris gintaute.giedris@judu.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Lina Pacaitytė lina.pacaityte@judu.lt
Kontrolės skyrius
Kontrolės skyriaus vadovas Domantas Putrimas domantas.putrimas@judu.lt
Kontrolės vadybininkas Justinas Ovsenka justinas.ovsenka@judu.lt
Kontrolės vadybininkas Andrius Kuliešius andrius.kuliesius@judu.lt
Specialistė Edita Vaišnoraitė edita.vaisnoraite@judu.lt
Specialistė Vitalija Vaitkunskienė vitalija.vaitkunskiene@judu.lt
Eismo organizavimo skyrius
Eismo organizavimo skyriaus vadovas Robert Markovski robert.markovski@judu.lt
Vyr. inžinierė Eglė Marcišauskė egle.marcišauske@judu.lt
Vyr. inžinierius Aleksandr Volujevič aleksands.volujevič@judu.lt
Vyr. inžinierius Tauras Vaitkevičius tauras.vaitkevicius@judu.lt
Eismo organizavimo inžinierius Adam Dainoravičius adam.dainoravicius@judu.lt
Eismo organizavimo inžinierius Erikas Švėgžda erikas.svegzda@judu.lt
Eismo organizavimo inžinierius Martynas Narkus martynas.narkus@judu.lt
Eismo organizavimo inžinierius Jonas Simutis jonas.simutis@judu.lt
Eismo organizavimo inžinierė Evelina Bojarovič evelina.bojarovič@judu.lt
Eismo organizavimo inžinierė Vesta Pobedinskienė vesta.pobedinskiene@judu.lt
Eismo organizavimo inžinierius Martynas Norkūnas martynas.norkunas@judu.lt
Eismo organizavimo inžinierius Valdemar Misevič valdemar.misevic@judu.lt
Eismo organizavimo inžinierius Vladislav Prišmont vladislav.prismont@judu.lt
Eismo organizavimo inžinierius Donatas Pylipuitis donatas.pylipuitis@judu.lt
Eismo organizavimo inžinierius Naglis Radys naglis.radys@judu.lt
Eismo valdymo centras
Eismo valdymo centro vadovas Aleksej Apanovič aleksej.apanovic@judu.lt
Operatorė Tatjana Naumenko tatjana.naumenko@judu.lt
Operatorė Jelena Voitkevič jelena.voitkevic@judu.lt
Operatorė Gintarė Gudelytė gintare.gudelyte@judu.lt
Eismo valdymo specialistė Rūta Baliukevičienė ruta.baliukeviciene@judu.lt
Operatorė Janina Višniakova janina.visniakova@judu.lt
Operatorė Ana Čuvachova ana.cuvachova@judu.lt
Operatorė Birutė Karužienė birute.karuziene@judu.lt
Operatorė Rūta Sinkevič ruta.sinkevic@judu.lt
Operatorė Laima Derenčiūtė laima.derenciute@judu.lt
Operatorė Marta Novikova marta.novikova@judu.lt
Operatorė Jurgita Aniukštienė jurgita.aniukstiene@judu.lt
Operatorė Ieva Petkutė ieva.petkute@judu.lt
Operatorius Dainius Girdzijauskas dainius.girdzijauskas@judu.lt
Infrastruktūros skyrius
Infrastruktūros skyriaus vadovas Giedrius Levčenka giedrius.levcenka@judu.lt
Infrastruktūros inžinierius Vaidotas Vaitkevičius vaidotas.vaitkevičius@judu.lt
Techninio aptarnavimo vadovas Igoris Semionovas igoris.semionovas@judu.lt
Infrastruktūros vadybininkas Danius Rinkauskas danius.rinkauskas@judu.lt
Aptarnavimo vadybininkas Mindaugas Lebednykas mindaugas.lebednykas@judu.lt
Infrastruktūros priežiūros specialistas Vytautas Katilius vytautas.katilius@judu.lt
Infrastruktūros priežiūros specialistas Tomas Matulevičius tomas.matulevicius@judu.lt
Viešojo transporto organizavimo skyrius
Viešojo transporto organizavimo skyriaus vadovė Loreta

Levulytė-Staškevičienė
loreta.levulyte@judu.lt
VT eismo organizavimo inžinierė Viktorija Katilienė viktorija.katiliene@judu.lt
VT eismo organizavimo inžinierė Raminta Raškauskaitė raminta.raskauskaite@judu.lt
VT eismo organizavimo inžinierius Rokas Urbavavičius rokas.urbonavicius@judu.lt
VT eismo valdymo inžinierė Irena Grigelevičiūtė irena.grigeleviciute@judu.lt
VT eismo valdymo inžinierė Oksana Doveiko oksana.doveiko@judu.lt
VT eismo valdymo inžinierė Raimonda Brazaitė raimonda.brazaite@judu.lt
Pardavimų ir rinkodaros skyrius
Pardavimų vadybininkas Aurelijus Mičiulis aurelijus.miciulis@judu.lt
Pardavimų vadybininkė Raminta Kruopienė raminta.kruopiene@judu.lt
Pardavimų vadybininkė Violeta Baškienė violeta.baskiene@judu.lt
Rinkodaros vadybininkė Monika Ledienė monika.lediene@judu.lt
Rinkodaros vadybininkė Kristina Šlekytė-Jusienė kristina.slekyte-jusiene@judu.lt
Personalo ir teisės skyrius
Teisininkas Marius Lazauskas marius.lazauskas@judu.lt
Teisininkas Mindaugas Laucius mindaugas.laucius@judu.lt
Teisininkė Jolanta Čuchonska jolanta.cuchonska@judu.lt
Duomenų apsaugos pareigūnė Jelena Jonis jelena.jonis@judu.lt
Personalo specialistė Loreta Astravienė loreta.astraviene@judu.lt
Personalo specialistė Eva Sarapinė eva.sarapine@judu.lt
Administratorė Vaida Sakalinskienė vaida.sakalinskiene@judu.lt
Administracijos padėjėja Viktorija Puzaitė-Stoškė viktorija.puzaite@judu.lt
Pažangios analitikos skyrius
Pažangios analitikos skyriaus vadovas Mindaugas Žironas mindaugas.zironas@judu.lt
Duomenų analitikė Ieva Žaržojienė ieva.zarzojiene@judu.lt
Duomenų analitikas Vitalijus Bertašius vitalijus.bertasius@judu.lt
GIS inžinierė Giunai Nurijeva-Reipienė giunai.nurijeva@judu.lt
Technologijų skyrius
Technologijų skyriaus vadovas Domantas Stanelis domantas.stanelis@judu.lt
Vyr. programuotojas Aleksandr Kudriašov aleksandr.kudriašov@judu.lt
Analitikas Giedrius Vilkas giedrius.vilkas@judu.lt
Sistemų administratorius Robertas Klevinskas robertas.klevinskas@judu.lt
Sistemų administratorius Rimantas Jakutis rimantas.jakutis@judu.lt
Informacinių sistemų priežiūros specialistas Darius Juknevičius darius.juknevicius@judu.lt
Duomenų bazių administratorius Rimantas Stačiokas rimantas.staciokas@judu.lt
IT infrastruktūros inžinierius Jonas Pipiras jonas.pipiras@judu.lt
IT infrastruktūros inžinierius Jonas Rasiulis jonas.rasiulis@judu.lt
IT infrastruktūros inžinierius Adomas Liutkevičius adomas.liutkevicius@judu.lt
RPA analitikas Šarūnas Jankus sarunas.jankus@judu.lt
Dalintis: