Susisiekite

*Pokalbių tarifas – 0,12 Eur su PVM už minutę.

Atvykite į klientų aptarnavimo centrą

Gedimino pr. 9A, Vilnius
(Kudirkos aikštėje)
I-V 08:00 - 19:00
Geležinkelio g. 16, Vilnius
(Vilniaus geležinkelio stotyje, centriniuose rūmuose)
I-IV 08:00 – 17:00, V 08:00 – 15:45 
Konstitucijos pr. 3, Vilnius
(Vilniaus miesto savivaldybė, 1 aukštas)
I-IV 08:00 – 17:00, V 08:00 – 15:45
Pietų pertrauka 12:00 – 12:30
Vieta žemėlapyje

Darbuotojų kontaktai

Loreta Levulytė–Staškevičienė

Laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas

Loreta Levulytė–Staškevičienė
Anastasija Tamulevičienė

Finansų vadovė

Anastasija Tamulevičienė

Vyr. buhalterė
Greta Berulė
Buhalterė
Indrė Putnienė
Buhalterė
Inga Volskienė
Buhalterė
Jelena Voinič
Buhalterė
Božena Bužinska

Ekonomistas – analitikas
Domantas Šulskus

Pirkimų skyriaus vadovas
Ovidijus Ruškys
Viešųjų pirkimų specialistė
Rita Vasiliauskienė
Viešųjų pirkimų specialistė
Lina Černiauskienė
Viešųjų pirkimų specialistė
Agnė Montvilienė
Jonas Damidavičius

Judumo transformacijos vadovas

Jonas Damidavičius

Judumo ekspertas
Edgaras Stankevičius
Vyr. planavimo specialistė
Solveiga Stankevičienė
Vyr. planavimo specialistas
Marius Berulis
Tarptautinių projektų koordinatorė
Birutė Jatautaitė
Planavimo specialistas
Elonas Šaparnis
Judumo ekspertas
Donatas Tijūnaitis
Judumo ekspertas
Jonas Simutis
Judumo ekspertė
Indrė Ivanauskaitė
Lina Juknevičienė

Klientų patirties vadovė

Lina Juknevičienė

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė
Eglė Gliebutė
Projektų vadovė
Milda Pauliukėnaitė
Vadybininkė
Eglė Čiplienė
Vadybininkė
Lina Pacaitytė
Klientų aptarnavimo specialistė
Gintarė Nickienė
Klientų aptarnavimo specialistė
Tatjana Melnikova
Klientų aptarnavimo specialistė
Laima Bikauskienė
Klientų aptarnavimo specialistė
Virginija Brukštienė
Klientų aptarnavimo specialistė
Akvilija Padervinskienė
Klientų aptarnavimo specialistė
Aistė Šarkanaitė
Klientų aptarnavimo specialistė
Gintarė Bilinskaitė
Klientų aptarnavimo specialistė
Eva Meleškaitė
Klientų aptarnavimo specialistė
Natalija Aleksejeva
Klientų aptarnavimo specialistė
Rūta Baliukevičienė
Klientų aptarnavimo specialistė
Irena Bratko
Klientų aptarnavimo specialistė
Jurgita Butkienė
Klientų aptarnavimo specialistė
Gintautė Giedris

Kontrolės skyriaus vadovas
Dainius Jasiukėnas
Kontrolės vadybininkas
Justinas Ovsenka
Kontrolės vadybininkas
Andrius Kuliešius
Specialistė
Edita Vaišnoraitė
Specialistė
Vitalija Vaitkunskienė
Specialistė
Vida Lakštutienė
Vitalija Ročė

Komunikacijos ir rinkodaros vadovė

Komunikacijos specialistė
Eglė Krušinskaitė (kontaktas žiniasklaidai)
+370 690 74637

Pardavimų vadybininkas
Aurelijus Mičiulis
Pardavimų vadybininkė
Violeta Baškienė
Pardavimų vadybininkė
Kristina Vėbrienė
Rinkodaros vadybininkė
Kristina Šlekytė-Jusienė
Rinkodaros vadybininkė
Ingrida Pečiukonytė
Vaidotas Meškauskas

Paslaugų organizavimo vadovas

Vaidotas Meškauskas

Eismo organizavimo skyriaus vadovė
Eglė Marcišauskė
Vyr. inžinierius – grupės vadovas
Aleksandr Volujevič
Vyr. inžinierius
Tauras Vaitkevičius
Eismo organizavimo inžinierius
Adam Dainoravičius
Eismo organizavimo inžinierė
Evelina Bojarovič
Eismo organizavimo inžinierius
Gabrielius Makaras
Eismo organizavimo inžinierius
Martynas Norkūnas
Eismo organizavimo inžinierius
Kristijonas Damskis
Eismo organizavimo inžinierius
Rimvydas Pabalys
Eismo organizavimo inžinierė
Greta Stabinskaitė
Eismo organizavimo inžinierė
Vesta Pabedinskė
Eismo organizavimo inžinierius
Nedas Kulevičius

Eismo valdymo centro vadovas
Aleksej Apanovič
Eismo valdymo specialistė
Tatjana Naumenko
Eismo valdymo specialistė
Jelena Voitkevič
Eismo valdymo specialistė
Rūta Sinkevič
Eismo valdymo specialistė
Laima Derenčiūtė
Eismo valdymo specialistė
Jurgita Aniukštienė
Eismo valdymo specialistas
Dainius Girdzijauskas
Eismo valdymo specialistė
Angelė Šablovskienė
Eismo valdymo specialistė
Renata Stančik
Eismo valdymo specialistė
Indrė Jankauskienė
Eismo valdymo specialistė
Valentina Meržinskaja
Eismo valdymo specialistė
Gražina Žalienė
Eismo valdymo specialistė
Karolina Deikutė
Eismo valdymo specialistas
Nikita Soročkin
Eismo valdymo inžinierius
Tomas Janušonis

Infrastruktūros skyriaus vadovas
Giedrius Levčenka
Infrastruktūros inžinierius
Vaidotas Vaitkevičius
Technikas
Rolandas Sutkus
Techninio aptarnavimo vadovas
Mindaugas Lebednykas
Infrastruktūros inžinierius
Remigijus Jurgaitis
Infrastruktūros inžinierė
Marta Novikova
Aptarnavimo vadybininkas
Lanas Apuokas
Aikštelių operatorius
Oleg Šustariov
Infrastruktūros priežiūros specialistas
Robert Tretjak
Infrastruktūros priežiūros specialistas
Vitalij Kurmel
Aikštelių operatorius
Michail Voisnevič
Aikštelių operatorius
Tomas Povilas Kardis
Aikštelių operatorius
Mindaugas Balčius
Aikštelių operatorius
Jurij Pečkovskij
Loreta Levulytė-Staškevičienė

Viešojo transporto organizavimo vadovė

Loreta Levulytė-Staškevičienė

Vyriausioji viešojo transporto eismo planavimo analitikė - inžinierė
Viktorija Katilienė
Susisiekimo sistemų inžinierius
Rokas Urbonavičius
Viešojo transporto eismo valdymo inžinierė
Irena Grigelevičiūtė
Viešojo transporto eismo valdymo inžinierė
Oksana Doveiko
Viešojo transporto eismo valdymo inžinierius
Rytis Engelaitis
Viešojo transporto eismo valdymo inžinierė
Diana Pargalgauskaitė
Viešojo transporto eismo valdymo inžinierius
Benas Mažeika
Viešojo transporto eismo organizavimo inžinierius
Darjuš Kulakovskis
Viešojo transporto eismo organizavimo inžinierė
Saulė Vasiliauskaitė
Mindaugas Laucius

Teisės vadovas

Teisininkas
Marius Lazauskas
Teisininkė
Aistė Petrauskienė
Duomenų apsaugos pareigūnas
Kazimieras Vanagas
Vilma Navikienė

Personalo ir organizacijos vystymo vadovė

Vidinės komunikacijos specialistė
Ligita Kulionytė
Administravimo specialistė
Rita Valaitienė
Personalo specialistė
Eva Sarapinė
Personalo specialistė
Edita Gedvilė
Adrijus Jakulevičius

Skaitmeninės transformacijos vadovas

Adrijus Jakulevičius

Pažangios analitikos skyriaus vadovė
Julija Glotovaitė
Vyr. analitikas
Vitalijus Bertašius
Duomenų analitikė
Gintarė Gudelytė
Duomenų modeliavimo inžinierė
Raimonda Brazaitė
Duomenų analitikas
Albertas Perkovskis
GIS inžinierė
Ieva Lučiūnaitė

Technologijų skyriaus vadovas
Domantas Stanelis
IT sistemų architektas
Aleksandr Kudriašov
Analitikas
Giedrius Vilkas
Sistemų administratorius
Robertas Klevinskas
Informacinių sistemų priežiūros specialistas
Darius Juknevičius
IT infrastruktūros inžinierius
Jonas Pipiras
IT infrastruktūros inžinierius
Mindaugas Kreivys
IT infrastruktūros inžinierius
Jonas Rasiulis
IT infrastruktūros inžinierius
Danielius Lukas Štuikys
RPA analitikas
Šarūnas Jankus
Programuotojas
Rolandas Dailydė
IT produkto vadovas
Žydrūnas Kontutis
Kibernetinio saugumo specialistas
Gintaras Navickas
Dalintis: