.

Kaip apmokėti už parkavimasi gatvėje?

m.Parking programėle

Atsisiuntus šią programėlę, ja galite naudotis Vilniuje ir Kaune. SVARBU: programėlė veikia tik su lietuvišku telefono numeriu.

Plačiau

SMS žinute

Už automobilio stovėjimą patogiai ir greitai apmokėti galite mobiliuoju telefonu išsiunčiant trumpąją žinutę numeriu 1332.

Plačiau

Parkomatuose

Apmokėti už automobilio stovėjimą galite mokamose transporto priemonių stovėjimo vietose įrengtuose automatuose.

Plačiau

Apmokėti už automobilio stovėjimą gatvėse galite ir partnerių programėlėmis: „uniPark“, „ParkMan“ ir „carOne“. Daugiau informacijos čia.

Kaip apmokėti už mėnesio stovėjimą parkavimosi zonoje?

Greitai ir patogiai apmokėti už mėnesio rinkliavą galite:

🔵 Savitarnoje

🔵 Klientų aptarnavimo centruose

Kaip apmokėti už gyventojo leidimą?

🔵 Internetu, jungiantis per centrinį elektroninių paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai“

🔵 Savitarnoje

🔵 Klientų aptarnavimo centruose

Nesumokėjus vietinės rinkliavos iš karto arba pavėlavus papildomai sumokėti vietinę rinkliavą ir gavus pranešimą, nustatyto dydžio vietinę rinkliavą privaloma sumokėti per 168 val. nuo pranešimo surašymo dienos pabaigos žemiau išvardintais būdais.

Būtina nurodyti automobilio valstybinį numerį ir gauto pranešimo registracijos numerį.

Nurodžius automobilio valstybinį numerį ir pranešimo registracijos numerį, sistema automatiškai pateikia mokėtiną nustatytą vietinę rinkliavą, priklausomai nuo to, kurioje rinkliavos zonoje buvo pastatytas automobilis:

🟢 Žaliojoje zonoje – 4,00 Eur
🟡 Geltonojoje zonoje – 7,00 Eur
🔴 Raudonojoje zonoje – 20,00 Eur
🔵 Mėlynojoje zonoje – 40,00 Eur

Kur apmokėti rinkliavą, gavus pranešimą?

 

Internetu per portalą „Elektroniniai valdžios vartai“

Gavus pranešimą, nustatyto dydžio vietinę rinkliavą greitai ir patogiai apmokėti galite čia arba prisijungus per centrinį elektroninių paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai“.

PERLO terminaluose ir Perlas Go mobiliojoje programėlėje

Grynaisiais pinigais visuose Lietuvoje esančiuose PERLO terminaluose (išskyrus PC „Maxima“) arba banko mokėjimo kortele Perlas Go mobiliojoje programėlėje.

Parduotuvių MAXIMA kasose

Gavus vietinės rinkliavos mokėjimo tvarkos pranešimą už automobilio stovėjimą galite sumokėti grynaisiais pinigais arba banko mokėjimo kortele visose parduotuvių „Maxima“ kasose.

Informacija teikėjams dėl rinkliavos rinkimo

Maloniai norėtume atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad rinkliava yra Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu nustatyta privaloma įmoka visų kategorijų ir klasių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų valdytojams (vairuotojams), galiojanti Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje, neatitinka Pridėtinės vertės mokesčio įstatyme numatytų reikalavimų prekių tiekimui ar paslaugų teikimui, todėl PVM sąskaitos faktūros nėra išrašomos. Daugiau informacijos apie PVM sąskaitų faktūrų išrašymo tvarką galite rasti čia.

Sutarčių dėl rinkliavos surinkimo sudarymo tvarka

Parsisiųskite ir įsidiekite mobiliąją programėlę m.Parking”!

           

Dalintis: