JUDU pasiūlymai verslui

 

JUDU komanda skatina darnų judumą Vilniaus mieste. Mes siekiame atsižvelgti į mieste dirbančių įmonių poreikius bei pastabas, supažindinti dirbančius žmones su sostinėje esančia eismo situacija, ieškoti sprendimų, kurie palengvintų ar sutrumpintų keliones į ir iš darbo bei kartu atrasti naujų keliavimo būdų.

Specialūs viešojo transporto bilietai įmonei

Paslauga skirta skatinti įmonių darbuotojus naudotis ilgalaikiais bilietais taip siekiant palengvinti jų kelionės į darbą planavimą, spręsti dažnai sunkiai sprendžiamas parkavimosi problemas bei keisti darbuotojų keliavimo įpročius.

Specialios viešojo transporto kainos galioja perkant 50 ir daugiau vienos rūšies ilgalaikių bilietų.

 

  • Įmonė motyvuoja darbuotojus
  • Sprendžia parkavimo problemas
  • Formuoja savo, kaip socialiai atsakingos įmonės įvaizdį
  • Įmonė prisideda prie Vilniaus darnaus judumo plano tikslų įgyvendinimo, mažesnių spūsčių ir aplinkai draugiškesnių kelionių po Vilnių
  • Saugiai keliaudamas viešuoju transportu įmonės darbuotojas geriau planuoja savo laiką, patiria mažiau streso bei sutaupo išlaidoms skirtoms transportui

Įmonėje dirbantiems asmenims, kurie į darbą galėtų atvykti viešuoju transportu.

Kasdieninių keliavimo įpročių tyrimas Jūsų įmonėje

Siekiant geriau išnaudoti esamą ir planuoti naują infrastruktūrą Vilniaus mieste bei prie Jūsų įmonės, nustatome ir pristatome kaip keliauja Jūsų darbuotojai.

Vykdome apklausą internetu (trukmė ~5 min.). Tyrimo rezultatų ir „Gatvių dieta“ pristatymų trukmė 60-90min.

 

Po apklausos atliekame analizę, pateikiame ir pristatome įžvalgas Jums. Gautus rezultatus palyginame su bendrąja situacija sostinėje. Dalinamės geraisiais miesto įstaigų pavyzdžiais kaip darbuotojai skatinami judėti alternatyviais keliavimo būdais. Kartu įmonės darbuotojams organizuojame tyrimo rezultatų pristatymą, kalbame apie darnaus judumo pokyčius Vilniuje – „Gatvių dietą“. Diskutuojame, kaip juda miestas, verslas, kokie naudingi pokyčiai mūsų laukia ir kaip Vilnius taps patogesnis mums visiems. Susitikimą galime organizuoti ir virtualiu būdu.

Įmonėms, verslo centrams bei mokslo įstaigoms esančioms Vilniaus mieste.

Viešojo transporto švieslentė Jūsų įstaigoje

Jūsų įmonės ar įstaigos ekranuose (pvz.: prie įėjimo / išėjimo) galime transliuoti jūsų pasirinktų stotelių autobusų ir troleibusų artimiausius išvykimus. Tai naudingas funkcionalumus jūsų darbuotojams ar klientams keliaujantiems viešuoju transportu.

 

 

Įmonės darbuotojai bei klientai gali tiksliau suplanuoti kada išvykti iš įstaigos, nes ekranuose transliuojami realūs viešojo transporto maršrutai ir išvykimo laikai.

Įmonėms, verslo centrams, gydymo bei mokslo įstaigoms, prie kurių yra viešojo transporto stotelė.

Nuotolinis renginys „Verslas juda. Darni patirtis“

Į nemokamą renginį sukviesti apie 100 verslo įmonių atstovų, atsakingų už savo darbuotojų skatinimą ir keliavimo įpročius, pasidalinti sėkmingiausiais pasiteisinusiais pavyzdžiais ir aptarti kaip keitėsi vilniečių įpročiai pastaraisiais metais.

Renginys vyksta kiekvienų metų pabaigoje.

 

 

Geriausias idėjas pritaikyti savo įmonėje, o jau pasiteisinusiomis pasidalinkime su kitais.

Skirtas įmonių vadovams, ūkio ir personalų skyrių vadovams, kitiems atsakingiems kolektyvų asmenims.

NAUDA ĮMONEI

Produktyvumas. Patikimesnė ir saugesnė kelionė sumažina kasdieninį jūsų darbuotojų stresą. Darbuotojai tampa efektyvesni.
Saugumas. Sumažinus asmeninio arba darbinio automobilio vairavimo laiką, stipriai sumažėja rizika darbuotojams papulti į auto įvykį.
Įmonės įvaizdis. Darbuotojų kelionių viešuoju transportu kompensavimas gerina įmonės įvaizdį ir didina patrauklumą.

NAUDA MIESTUI

Mažiau transporto. Kuo daugiau vilniečių pasirinks viešąjį transportą, tuo eismo sąlygos Vilniuje bus visiems palankesnės.
Inovacijos. Didesnis viešojo transporto keleivių skaičius leidžia įgyvendinti naujas ekologiškesnes ir patogesnes keliavimo rūšis ar būdus.
Ekologija. Vilniečiams pasirinkus darnius keliavimo būdus mažėja oro ir triukšmo tarša mieste.

NAUDA ŽMOGUI

Ekonominė. Šeimoje naudojant automobilį, transportui tenka maždaug 15% biudžeto, o jei jis nenaudojamas – maždaug 3%.
Laiko planavimas. Kelionę viešuoju transportu suplanuoti galite tiksliau ir patikimiau.
Praktinė. Kelionės metu galima skaityti, planuotis darbo dieną, žiūrėti video vietoje to, jog visą dėmesį skirtumėte vairavimui nuosavo automobilio.

Bendradarbiaukime! Susisiekite su mumis.

    * Privalomi užpildyti laukai
    Dalintis: