Karjera

SĮ „Susisiekimo paslaugos” yra Vilniaus miesto savivaldybės įmonė, kuri aktyviai įsitraukia į Vilniaus strategijos įgyvendinimą, prisideda prie patogios susisiekimo sistemos formavimo ir organizuoja Darnaus judumo mieste plano iki 2030 m. įgyvendinimą. Įmonės buveinė Žolyno g. 15, Vilnius, kodas 124644360. SĮ “Susisiekimo paslaugos” yra lygias galimybes užtikrinantis darbdavys, todėl laukia visų kvalifikuotų kandidatų nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, tapatybės, neįgalumo ar įsitikinimų.

Prisijunk ir tu prie JUDU komandos!

Darbo pasiūlymai:

Praktikantas (-ė) Personalo skyriuje

Skelbimas galioja iki 2022-05-26

Buhalteris (-ės)

Skelbimas galioja iki 2022-05-27

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

Skelbimas galioja iki 2022-06-07

Eismo organizavimo inžinieriaus (-ės)

Skelbimas galioja iki 2022-06-15

Eismo valdymo inžinieriaus (-ės)

Skelbimas galioja iki 2022-06-15

IT infrastruktūros inžinieriaus (-ės)

Skelbimas galioja iki 2022-06-16

Žmonių ugdymo projektų vadovas

Skelbimas galioja iki 2022-06-18

Kalba JUDU komandos nariai

Dirbant JUDU komandoje netrūksta nei ambicijų, nei iššūkių, su kuriais susiduriu kasdien, todėl nuobodulys čia – svetimas jausmas. Bet nepaisant to, kad šioje veikloje nėra rutinos, svarbiausia tai, kad čia darbuotojas turi puikią galimybę savo idėjas praktiškai realizuoti Vilniaus mieste. Gera matyti, kai tavo įdėtas darbas kasdien kelia geranorišką šypseną ir džiaugsmą darniai judančiam vilniečiui.

Jonas Damidavičius

Judumo transformacijos vadovas

Sritis, kurioje aš dirbu, visų pirma, yra labai specifinė ir unikali, dirbti šioje srityje man yra garbė, nes tai liečia visą Vilnių – šalies sostinę. Džiaugiuosi, galėdama prisidėti prie miesto judumo, kad visiems Vilniuje judėti būtų patogu, kad ir kokį kelionės būdą žmogus rinktųsi. Tai ne tik didelė atsakomybė, patirtis, bet ir džiaugsmas matant, kaip Vilnius keičiasi, kaip tobulėja kelionių kokybė. Aš asmeniškai labai didžiuojuosi, kad žinau daugiau miesto eismo „virtuvės“. Kartais galiu nustebinti artimuosius ar draugus, nes kai žmogus nežino kai kurių dalykų, dažnai visai kitaip viską įsivaizduoja 😊 Motyvuojantis ir svarbus dalykas čia būti ir eiti toliau – kolegos ir bendradarbiai, kurie sukurią šiltą, jaukią atmosferą. Tai labai svarbu, nes darbe praleidžiame itin didelę savo laiko dalį ir jei atsikėlus ryte negalvoji, kad „ir vėl į tą darbą“, vadinasi viskas gerai, vadinasi esu ten, kur turiu būti

Rūta Baliukevičienė

Eismo valdymo centro Eismo valdymo specialistė

Man viena iš JUDU komandos pagrindinių vertybių – kolegos. Jie profesionalūs, mylintys savo darbą, besidalijantys gera nuotaika ir JUDAntys ta pačia kryptimi. Taip pat mane be galo džiugina žinojimas, kad savo darbu prisidedu prie itin reikšmingos Vilniui veiklos – darnaus judėjimo mieste ir tik į priekį.

Aurelija Peleckaitė

Viešųjų pirkimų specialistė

Apie įmonę
Dalintis: