Viešojo transporto bilietai

Bilietai išmaniajame telefone

m.Ticket programėle galima susiplanuoti kelionę viešuoju transportu Vilniuje, išsirinkti greičiausią ir patogiausią maršrutą.

Bilietai vilniečio kortelėje

Jeigu keliaujate dažniau, rekomenduojame nusipirkti Vilniečio kortelę ir ją papildyti norimais viešojo transporto bilietais.

Bilietų rūšys ir kainos

Visame Vilniaus transporte galioja trumpalaikiai, dienų, ilgalaikiai ir specialūs bilietai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Vežėjo UAB ,,Transrevis“ transportas

  • Jei palikote daiktus 4G, 7, 43 ir 55 autobusuose skambinkite tel. Nr. +370 650 10950
  • Jei – 1, 11, 13, 14, 15, 20, 26, 28, 38, 41, 51, 57, 61, 62, 65, 88, 114, 116, 88N autobusuose skambinkite tel. Nr. +370 653 45280

Vežėjo UAB „Vilniaus viešasis transportas“ transportas

  • Jei daiktai buvo palikti troleibuse (visų maršrutų) ar autobusuose: 1G, 2G, 3G, 5G, 6G, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 63, 66, 67, 68, 69, 73, 74, 75, 76, 78, 82, 87, 89, 115, 101N, 102N, 103N, 104N, 105N skambinkite tel. 1848

Daugiau informacijos apie paliktus daiktus viešajame transporte galite rasti čia.


Kiekvienam keleiviui suteikiama teisė nemokamai vežtis vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais ir troleibusais du vaikus iki 7 metų, neužimant atskiros sėdimos vietos.

Valstybinių švenčių metu: vasario 16-ąją, kovo 11-ąją ir liepos 6-ąją visi vilniečiai bei miesto svečiai gali nemokamai keliauti  sostinės viešuoju transportu.

Tarptautinė diena be automobilio – rugsėjo mėn. 22 d.  – nemokamo viešojo transporto diena. Ji skirta keleiviams, turintiems galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

Vilniaus autobusais ir troleibusais bet kuris viešojo transporto keleivis gali nemokamai vežti savo augintinį tam pritaikytoje taroje, pvz., dėžėje, krepšyje ir pan. Tuo tarpu, jeigu keliaujama su didesniu augintiniu, netelpančiu į jokią tarą, jis gali būti vežamas ir be jos.
Keleivis privalo turėti dokumentus su nurodytomis augintinio skiepų žymomis, o augintinis turi būti su antsnukiu (išskyrus šunis, kuriems dėl jų veislės antsnukiai nepritaikyti) ir laikomas už ne ilgesnio kaip 0,5 m ilgio pavadėlio. Šie kriterijai numatyti Keleivių ir bagažo vežimo autobusais ir troleibusais Vilniaus mieste taisyklėse.
Primename, kad jei gyvūnas priteršė autobuso ar troleibuso saloną, jį vežantis keleivis privalo nedelsdamas išvalyti suteptą salono vietą. Be to, keleivis atsako už jo vežamų gyvūnų sukeltą žalą kitų keleivių sveikatai, gyvybei, nuosavybei, ramybei, ir privalo ją atlyginti, taip pat laikytis Vilniaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintų Gyvūnų laikymo Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje taisyklių.

Dviračius leidžiama vežti tik tose transporto priemonėse, kurios pažymėtos specialiais dviračius leidžiančiais vežti ženklais. Keleivis su dviračiu gali įlipti tik pro antrąsias transporto priemonės duris, šalia kurių įrengta speciali vieta, skirta vežti dviračiams. Dviračiai vežami taip, kad jų transportavimas netrukdytų saugiai ir komfortiškai kitų keleivių kelionei. Keleivis įlipęs į transporto priemonę su dviračiu jį turi pritvirtinti specialiu tvirtinimo įtaisu, esančiu transporto priemonėje.
Tvarkaraščiuose bei švieslentėse šie autobusai pažymėti specialiomis dviračio ikonėlėmis, kad keleiviai iš anksto žinotų, kokiu laiku atvyks dviračiui vežti pritaikyta transporto priemonė.
Transporto priemonėje nemokamai galima vežtis  ir paspirtuką, riedžius, riedlentę. Transporto priemonėje jų tvirtinti nereikia.

Keleivis turi teisę nemokamai vežtis vieną rankinį bagažą, kurio matmenys ne didesni kaip 60x40x20 cm arba kurio bendra matmenų suma ne didesnė kaip 120 cm. Matmenų ribojimas netaikomas žiemos sporto inventoriui ir moksleivių ar studentų vežamam vienam rankinio bagažo vienetui, kuris būtinas jų mokslams ar studijoms.
Keleivis, papildomai pažymėjęs iš vairuotojo įsigytą popierinį vienkartinį bilietą (visos kainos), gali vežti:

  • antrąjį rankinį bagažą, kurio matmenys ne didesni kaip 60x40x20 cm arba kurio bendra matmenų suma ne didesnė kaip 120 cm;
  • rankinį bagažą, kurio matmenys didesni kaip 60x40x20 cm arba kurio bendra matmenų suma didesnė kaip 120 cm, tačiau jis neturi trukdyti keleiviams, būti griozdiškas, tepti autobuso/troleibuso sėdynes arba keleivių drabužius.

Pasitikrinti transporto važiavimą realiu laiku yra galimybė čia, programėlėse m.Ticket ir Trafi . Jums tereikia pasirinkti maršrutą, kryptį, stotelę, tuomet bus pateikiami prognozuojami transporto atvykimo laikai pagal realų transporto važiavimą. Jei prognozuojami laikai skiriasi nuo planinių atvykimo laikų, vadinasi transportas vėluoja/skuba. Jei programa nepateikia prognozuojamų laikų, galimas atvejis, kad transportas sugedo. Tai pat atvykimą realiu laiku galima pamatyti nuskanavus QR kodą, esantį stotelėje pateiktame tvarkaraštyje, arba suvedus pateiktą nuorodą į internetinę naršyklę.

Vilniaus miesto viešojo transporto vežėjai yra UAB „Vilniaus viešasis transportas“ bei UAB „Transrevis“

Autobusų maršrutus, kuriuos aptarnauja šie vežėjai, galite rasti čia.

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ adresas – Žolyno g. 15, LT-10209 Vilnius, tel. 1848, (8 5) 239 4700, Faks. (8 5) 270 9550, el. paštas: info@vilniausvt.ltwww.vilniausviesasistransportas.lt.

UAB „Transrevis“ adresas – Dariaus ir Girėno g. 177A, LT-02189 Vilnius, tel./faks. (8 5) 216 3806, el. paštas: info@bbus.ltwww.transrevis.lt.

Vilniaus mieste kursuoja 6 greitieji autobusų maršrutai. Greitieji autobusai pagreitina keliones viešuoju transportu, todėl jie nestoja visose stotelėse, o tik svarbiuose persėdimo punktuose, kur yra didesnis keleivių srautas.Tvarkaraščiuose greitieji autobusai išskirti žalia spalva, taip pat prie maršruto numerio nurodyta didžioji G raidė. Pasitikrinti, kokiose stotelėse stoja greitasis autobusas, galite čia, pasirinkus Jus dominantį maršrutą.

Susidūrus su problemomis, naudojantis viešuoju transportu, visuomet galite skambinti tel. nr. 8 5 210 70 50. Taip pat užklausas galite siųsti el. paštu info@judu.lt

Čia pasirinkus „Rodyti stotelių žemėlapį“, Jums reikia pasirinkti wi-fi ikonėlę  ir matysite visas stoteles, kuriose turėsite galimybę naudotis nemokamu belaidžiu internetu.

Pamatyti kokiais maršrutais kursuoja naujos transporto priemonės, Jums tereikia užsukti čia bei pasirinkti „Rodyti transporto judėjimą“. Tuomet galite pasirinkti ar matyti visas viešojo transporto priemones kursuojančias Vilniuje ar tik naujas.

Pasinaudokite greičiausio maršruto planavimo įrankiu. Jame pasirinkite išvykimo ir atvykimo stoteles, nurodykite išvykimo/atvykimo laiką ir dieną. Papildomai parametruose galite pasirinkti viešojo transporto priemonės tipą, laiką skirtą persėsti, atstumą tarp stotelių bei ėjimo greitį. Jei žinote tik adresus iš kur į kur reikia nuvykti, Jums reikia susirasti vietą žemėlapyje, kurioje esate, paspausti dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkti „Važiuoti nuo čia“ bei susiradus kelionės tikslą padaryti tą patį pasirinkus „Važiuoti į čia“. Jums bus rastas optimaliausias ir greičiausias maršrutas.

Tvarkaraščius rasite paspaudę šia nuoroda, o naudojantis mobiliaisiais telefonais programėlėse m.Ticket ar Trafi.

Plačiau
Dalintis: