.

Atsiskaityti banko kortele programėlėje „m.Parking“ – pigiau ir paprasčiau

Nėra taikomas papildomas paslaugos užsakymo mokestis

Banko kortelės duomenis užtenka įvesti ir išsaugoti vos vieną kartą

Įvedus banko kortelės duomenis, apmokėjimas įvykdomas vos per keletą sekundžių

Kaip veikia mokėjimas banko kortele? 

Kortelės susiejimas

Prisijungus prie programėlės, reikia įvesti savo automobilio valstybinį numerį, pasirinkti miestą ir parkavimo zoną. Programėlės dalyje „Mokėjimas“ vieną kartą pridėkite mokėjimo kortelę ir nurodykite jos duomenis. Atlikus šiuos veiksmus,  gausite patvirtinimo kodą iš savo banko, kurį suvedus, kortelė bus sėkmingai susieta su „m.Parking” programėlės paskyra.

Pinigų rezervacija

Programėlė automobilio stovėjimui iš banko kortelės rezervuos pinigų sumą, lygią stovėjimui už 2 valandas pasirinktoje zonoje.

Jei pasibaigus rezervuotai sumai parkavimas vyksta toliau, apmokėjimas automatiškai pratęsiamas tokia pačia rezervuota suma iki tol, kol parkavimas sustabdomas.  

Apmokėjimas už parkavimą

Sustabdžius parkavimą, programėlėje atsiranda pranešimas (angl. pop-up notification) apie mokėjimą. Mokėjimo suma paskaičiuojama pagal faktiškai stovėtą laiką. Rezervuota suma už 2 valandas pakeičiama į mokėtiną sumą, kai bankas patvirtina transakciją (užtrunka vidutiniškai 3 dienas). Pats pranešimas apie atliktą mokėjimą siunčiamas tik tada, kai telefono nustatymuose, programėlių lange, naudotojai yra pasirinkę gauti tokius programėlių pranešimus. 

Video instrukcija, kaip pridėti mokėjimo kortelę

Nurodant banko kortelės duomenis, programėlėje reikės įvesti ir savo el. pašto adresą. Kaskart sustabdžius parkavimą ir atsiskaičius banko kortele, nurodytu el. paštu išsiunčiama informacija apie atliktą mokėjimą. Pavyzdžiui:
1️⃣ Klientas užsako parkavimo paslaugą raudonoje zonoje ir stovi 90 minučių. Užsakius parkavimą kortelėje rezervuojami 3,0 € (už 2 valandas).
2️⃣ Sustabdžius parkavimą iššoka pranešimas, jog mokėtina suma – 2,4 € (taip pat atsiunčiamas pranešimas elektroniniu paštu).
3️⃣ Po kelių dienų bankui patvirtinus mokėjimą, 3,0 € rezervacijos suma pakeičiama į 2,4 €.

Naudojimosi „m. Parking“ programėle taisykles rasite čia.

Parsisiųskite ir įsidiekite mobiliają programėlę „m.Parking“:
 Android,   iOS,   AppGalery !  

Jeigu naudojatės išmaniuoju telefonu, mokėtina suma rodoma m.Parking programėlės lange. Taip pat sistema nuolat informuoja apie užsakytą paslaugą ir mokėtiną sumą siųsdama pranešimus.

Užsakant paslaugą trumposiomis žinutėmis galimybės gauti  informaciją apie mokėtiną sumą nėra, tačiau tai jūs galite pasitikrinti, užėję į internetinę savitarnos svetainę.

Jeigu naudojatės išmaniuoju telefonu, Jūs turite dvi galimybes: automatinį rinkliavos zonos nustatymą, jeigu pasirinkote šį funkcionalumą m.Parking programėlėje, ir galimybę pačiam pasirinkti rinkliavos zoną. Atkreipiame dėmesį, kad automatinis rinkliavos zonos nustatymas ne visada gali būti tikslus, ypač, jei esate ties dviejų rinkliavos zonų riba, todėl rekomenduojame pasitikrinti, ar automatiškai parinkta rinkliavos zona iš tikrųjų atitinka rinkliavos zoną, kurioje Jūs pastatėte savo automobilį. Ypatingai atkreipiame dėmesį į tai, kad jei Jūs užsakote paslaugą automobiliui, prie kurio Jūs nesate paslaugos užsakymo metu (galbūt automobilis yra vienoje rinkliavos zonoje, o Jūs kitoje rinkliavos zonoje), tuomet Jūs turite pats parinkti rinkliavos zoną, kurioje pastatytas automobilis.

Užsakant paslaugą trumposiomis žinutėmis privalu nurodyti rinkliavos zonos kodą (pirmąją raidę: Mėlynoji – M, Raudonoji – R, Geltonoji – G ir Žalioji – Z) trumpojoje užsakymo žinutėje.

Ne, Jums nutraukus paslaugą dar neįsigaliojus mokamajam automobilių stovėjimo laikui, vietinės rinkliavos už automobilio stovėjimą mokėti nereikės. Jūs sumokėsite tik mobiliojo ryšio operatoriui už paslaugos užsakymą.

Taip, naudodamiesi programėle m.Parking, jūs iškart galite numatyti mokamo automobilių stovėjimo pabaigą kitą dieną (ir netgi dar kitą dieną). Jeigu paaiškėtų, kad jums nereikės automobilio statyti kitą dieną mokamojoje stovėjimo vietoje, jūs galėsite nutraukti užsakymą bet kada, net jeigu tai bus vidurnaktis.

Užsakant paslaugą trumposiomis žinutėmis, automobilio statymą kitai dienai galėsite užsakyti tik pasibaigus mokamojo automobilių stovėjimo laikui tą dieną, kurią mėginsite užsakyti paslaugą. Pavyzdžiui, jums užsakius paslaugą šiandien 19 val., užsakymas galios iki 20 val. (jei užsakėte rinkliavos zonoje, kurioje automobilių stovėjimas mokamasis iki 20 val.). 20 val. užsakymas bus automatiškai nutrauktas.

Plačiau
Dalintis: