.

Trumpo sustojimo vietų tipai

.
Vilniuje įrengtos dviejų tipų trumpo sustojimo vietos „Tėvelių stotelės“ – tokios, į kurias atvykus galima užtrukti ne ilgiau kaip 15 minučių ir vietos, kurios skirtos trumpam sustoti ir išleisti vaiką, tačiau likti stovėti jose yra draudžiama. 

Visų Vilniuje esančių trumpo sustojimo vietų „Tėvelių stotelių“ žemėlapį galite rasti ČIA.

Trumpo sustojimo vietų ženklinimas

.
Visos trumpalaikio sustojimo vietos yra pažymėtos tokį transporto priemonių stovėjimo būdą bei trukmę nurodančiais kelio ženklais, kuriuos papildo specialios, ryškiai žalia spalva išsiskiriančios informacinės „Kiss and Ride“ lentelės ir specialus grindinio ženklinimas – baltos K+R raidės, reiškiančios „Kiss and Ride“.

Kaip teisingai naudotis trumpo sustojimo vietomis?

.
KET 149 punkte
yra nurodyta, kad „Palikdamas stovėti motorinę transporto priemonę stovėjimo trukmę ribojančio ženklo galiojimo zonoje, vairuotojas privalo palikti informaciją apie motorinės transporto priemonės atvykimo laiką už priekinio motorinės transporto priemonės stiklo taip, kad ji būtų matoma kitiems asmenims.”

Laiko žymėjimui galima naudoti laikrodukus, kurie yra parduodami JUDU Klientų aptarnavimo centruose.
Laikroduko kaina 1 Eur. Naudojimosi instrukciją rasite ČIA.

Vilniečiai ir mokyklų bendruomenės kviečiamos teikti siūlymus, kur reikėtų papildomai įrengti trumpo sustojimo vietas „Tėvelių stotelė“. Pasiūlymai laukiami el. paštu [email protected]

Dalintis: