KELI BILIETAI VIENU METU

Vienu metu galėsite įsigyti ir aktyvinti kelis bet kokios rūšies bilietus, t.y. programėlėje galės būti ir 30 minučių, ir 60 minučių bilietai, 30 dienų ar kitos rūšies elektroniniai bilietai, su nuolaida ir be jos. Taip galėsite apmokėti už savo bei kartu su jumis važiuojančio keleivio kelionę.

 

APMOKĖJIMAS BANKO KORTELE

Naudodamiesi banko kortele patogiai ir greitai nusipirksite bilietus. Pirmą kartą suveskite savo kortelės duomenis ir įsigykite bilietus vos per keletą sekundžių.

BILIETŲ PERKĖLIMAS

m.Ticket programėlėje yra galimybė perkelti neaktyvintą bilietą/us iš vieno telefono numerio į kitą. Turimu bilietu/ais galite pasidalinti su savo vaikais, tėvais ar su tais, kuriais norite.

MARŠRUTO SUSIPLANAVIMAS

Programėlė padės greitai susiplanuoti kelionę viešuoju transportu Vilniuje, išsirinkti greičiausią maršrutą, peržiūrėti autobusų ir troleibusų tvarkaraščius bei stebėti viešojo transporto judėjimą sostinėje tikruoju laiku.

  • Parsisiųskite ir įsidiekite mobiliają programėlę m.Ticket
    Android  iOS  AppGalery
  • Bilietų kainos ir rūšys čia;
  • Su m.Ticket programėlės naudojimosi taisyklėmis galite susipažinti čia;


m.Ticket
 – viešojo transporto bilietas Jūsų telefone!

Dažnai užduodami klausimai

  • Patvirtinti, ar tikrai norite aktyvuoti bilietą.
  • Patvirtinus palaukti 15 sekundžių. Praėjus šiam laikui, bilietas bus aktyvuotas.

Nuspausti mygtuką „Paruošti kontrolei“ ir pateikti kontrolieriui sugeneruotą QR kodą.

Jeigu esate Vilniaus miesto svečias ir naudojatės kitos šalies operatoriaus paslaugomis, patogu įsigyti bilietą ir susiplanuoti kelionę per Trafi mobiliają programėlę.

Atsisiųsti  Android  iOS

       

Plačiau
Dalintis: