Keli bilietai vienu metu

Vienu metu galėsite įsigyti ir aktyvinti kelis bet kokios rūšies bilietus, t.y. programėlėje galės būti ir 30 minučių, ir 60 minučių bilietai, 30 dienų ar kitos rūšies elektroniniai bilietai, su nuolaida ir be jos. Taip galėsite apmokėti už savo bei kartu su jumis važiuojančio keleivio kelionę.

Greitas apmokėjimas banko kortele

Naudodamiesi banko kortele patogiai ir greitai nusipirksite bilietus. Pirmą kartą suveskite savo kortelės duomenis ir įsigykite bilietus vos per keletą sekundžių.

Bilietų perkėlimas

m.Ticket programėlėje yra galimybė perkelti neaktyvintą bilietą/us iš vieno telefono numerio į kitą. Turimu bilietu/ais galite pasidalinti su savo vaikais, tėvais ar su tais, kuriais norite.

Maršruto susiplanavimas

Programėlė padės greitai susiplanuoti kelionę viešuoju transportu Vilniuje, išsirinkti greičiausią maršrutą, peržiūrėti autobusų ir troleibusų tvarkaraščius bei stebėti viešojo transporto judėjimą sostinėje tikruoju laiku.

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Patvirtinti, ar tikrai norite aktyvinti bilietą.
  • Patvirtinus, palaukti 15 sekundžių. Praėjus šiam laikui, bilietas bus aktyvintas.

  • Nuspausti mygtuką „Paruošti kontrolei“ ir pateikti kontrolieriui sugeneruotą QR kodą.

Jeigu esate Vilniaus miesto svečias ir naudojatės kitos šalies operatoriaus paslaugomis, patogu įsigyti bilietą ir susiplanuoti kelionę per TRAFI mobiliają programėlę.

Atsisiųsti  Android  iOS

       

m.Ticket programėlė yra susieta su telefono numeriu ir jis yra identifikuojamas, tik naudojant mobiliuosius duomenis. Todėl pirkti bilietus galima tik per telefono įrenginį.

m.Ticket programėlė yra susieta su tam tikru telefono numeriu, kuris yra identifikuojamas naudojant mobiliuosius duomenis, todėl, reikėtų įsitikinti, kad yra išjungtas wi-fi ryšys ir įjungti mobilieji duomenys. Viršutiniame dešiniame telefono ekrano kampe turėtų būti matomas telefono numeris, į kurį bilietai buvo pirkti. Jei tinkamai veikia interneto ryšys, programėlės dešiniame kampe paspaudus mygtuką „Atnaujinti“, bilietų informacija telefone turėtų atsinaujinti.

Nepavykus atlikti atnaujinimo, patartina ištrinti ir iš naujo atsisiųsti mobiliąją aplikaciją.

Autentifikavimas pagal telefono numerį galimas, tik jam naudojant lietuvišką SIM kortelę, nes šiam procesui būtinieji duomenys techniškai nėra gaunami, naudojant tarptinklinio ryšio paslaugą.

Prisiregistravus m.Ticket savitarnos svetainėje ir pasirinkus reikiamą užsakymą, galėsite atsisiųsti sistemoje sukurtą PVM sąskaitą – faktūrą.

Bilietų pirkimo ir aktyvinimo informaciją galima pamatyti, prisiregistravus savitarnos svetainėje. Duomenis galima rasti skiltyje „Paslaugų būsena / Istorija“.

Aktyvintiems trumpesnio termino bilietams m. Ticket programėlėje yra nustatytos tokios pačios taisyklės, kaip ir Vilniečio kortelėje aktyvintiems trumpesnio termino bilietams. Aktyvinus 30/60 minučių bilietą yra taikoma 10 minučių tolerancijos, todėl pažymėjus bilietą galima važiuoti iki 40/70 minučių.

Mobilioji programėlė vienu metu leidžia aktyvinti kelis bet kokios rūšies bilietus. Todėl su viename telefone esančiais aktyvintais bilietais tuo pačiu metu gali važiuoti ir keli asmenys.

Telefone esančioje m. Ticket programėlėje klientas gali perkelti norimą (-us) neaktyviną (-us) bilietą (-us) iš vieno telefono numerio į kitą. Bilietą (-us) galima perkelti tik vieną kartą.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Išsikrovus telefonui, keleivių kontrolės darbuotojai padės įkrauti jūsų telefono įrenginį.

Norint susigrąžinti nepanaudotą bilietą, reikėtų prisiregistruoti savitarnos svetainėje.

Atkreipiame dėmesį, jog pinigus už bilietą (-us), pirktą per „m. Ticket“ programėlę galima susigrąžinti tuomet, kai bilietas yra neaktyvintas / nepanaudotas. Programėlės Naudojimosi taisyklių 30 punkte yra nustatyta, kad „Neaktyvintas (nepanaudotas) važiavimo bilietas gali būti grąžinamas per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo bilieto įsigijimo datos <…>“.

Susigrąžinti pinigus galima tik už naują, transporto priemonėje neaktyvintą ilgalaikį bilietą.

Daugiau informacijos apie bilietų įsigijimą, naudojimą ir grąžinimą galima rasti:

Kadangi m. Ticket programėlė yra susieta su tam tikru telefono numeriu, o ne su telefono įrenginiu, todėl, naudojant kitą telefono aparatą su tuo pačiu tel. numeriu, bilietai išliks.

m. Ticket programėlė yra susieta su tam tikru telefono numeriu, o ne su telefono įrenginiu. Numeris yra identifikuojamas, naudojant mobilius duomenis. Įjungus mobilų ryšį ir tinkamai veikiant interneto ryšiui, programėlės dešiniajame viršutiniame kampe paspaudus mygtuką „Atnaujinti“, virš jo turėtumėte matyti savo telefono numerį.

Plačiau
Dalintis: