Keli bilietai vienu metu

Vienu metu galėsite įsigyti ir aktyvinti kelis bet kokios rūšies bilietus, t.y. programėlėje galės būti ir 30 minučių, ir 60 minučių bilietai, 30 dienų ar kitos rūšies elektroniniai bilietai, su nuolaida ir be jos. Taip galėsite apmokėti už savo bei kartu su jumis važiuojančio keleivio kelionę.

Greitas apmokėjimas banko kortele

Naudodamiesi banko kortele patogiai ir greitai nusipirksite bilietus. Pirmą kartą suveskite savo kortelės duomenis ir įsigykite bilietus vos per keletą sekundžių.

Bilietų perkėlimas

„m.Ticket“ programėlėje yra galimybė perkelti neaktyvintą bilietą/us iš vieno telefono numerio į kitą. Turimu bilietu/ais galite pasidalinti su savo vaikais, tėvais ar su tais, kuriais norite.

Maršruto susiplanavimas

Programėlė padės greitai susiplanuoti kelionę viešuoju transportu Vilniuje, išsirinkti greičiausią maršrutą, peržiūrėti autobusų ir troleibusų tvarkaraščius bei stebėti viešojo transporto judėjimą sostinėje tikruoju laiku.

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Patvirtinti, ar tikrai norite aktyvinti bilietą.
  • Patvirtinus palaukti 15 sekundžių. Praėjus šiam laikui, bilietas bus aktyvintas.

  • Nuspausti mygtuką „Paruošti kontrolei“ ir pateikti kontrolieriui sugeneruotą QR kodą.

Jeigu esate Vilniaus miesto svečias ir naudojatės kitos šalies operatoriaus paslaugomis, patogu įsigyti bilietą ir susiplanuoti kelionę per Trafi mobiliają programėlę.

Atsisiųsti  Android  iOS

       

Plačiau
Dalintis: