Vilnius viešuoju transportu

Keliauti mieste viešuoju transportu yra puikus ir patogus būdas pasiekti kelionės tikslą, lankomus ir dominančius centro ar užmiesčio objektus. Vilniuje susisiekti galite autobusais, greitaisiais ir naktiniais autobusais, troleibusais. Bilietus galima įsigyti ir papildyti Vilniečio kortelėje (vienkartinis 1,5€ mokestis) arba telefone m.Ticket programėlėje. Bilietai galioja visuose autobusuose ir troleibusuose visą nurodytą laiką. Per šį laikotarpį persėdimų skaičius yra neribojamas. Kelione susiplanuoti galite programėlėmis: m.Ticket, Trafi, Google Žemėlapiai arba pasinaudojus maršruto planavimu.

Kelionė į/iš oro uosto

Į ir iš Vilniaus oro uosto patogu keliauti viešuoju transportu: kursuoja 3G greitasis bei 1, 2, 88 autobusai.

  • Tvarkaraštį pasitikrinti  patogu m.stops.lt, čia matysite kaip viešasis transportas juda realiu laiku.
  • Planuoti savo kelionę galite čia.
  • Įsigykite bilietą mobiliąjame telefone arba Vilniečio kortelėje, kurią galite papildyti elektroniniais pinigais arba bilietais platinimo vietose. Vilniaus oro uoste bilietus galima įsigyti „Narvesen“ parduotuvėse.
  • Aktyvuokite bilietą ir mėgaukitės kelione!

Papildomos informacijos rasite čia.

Vilniaus autobusų ir Vilniaus geležinkelio stotys

Atvykę ar išvykdami iš Vilniaus autobusų ar geležinkelio stočių keliaukite viešuoju transportu. Vilniaus geležinkelio stotyje rasite mūsų klientų aptarnavimo centrą, kuriame kolegos atsakys į visus jums rūpimus klausimus, taip pat galėsite įsigyti kelionės miesto autobusais ar troleibusais bilietus, gausite informacijos apie kitus darnius judėjimo mieste būdus.
Į ir iš autobusų bei geležinkelio stočių keliaukite greitaisiais autobusais – 1G, 2G, autobusais – 1, 2, 3, 4, 12, 13, 16, 19, 23, 31, 34, 41, 42, 53, 54, 58, 61, 74, 78, 82, 89 ir naktiniais – 102N, 103N autobusais, taip pat 1, 2, 7, 15, 16, 20 troleibusais.

  • Pasitikrinkite tvarkaraštį ar nuskaitykite QR kodą, kad pamatytumėte tvarkaraštį realiuoju laiku, apsilankykite m.stops.lt arba savo kelionę planuokite čia.
  • Įsigykite bilietą mobiliąjame telefone. Jeigu planuojate keliauti dažniau, rekomenduojame įsigyti Vilniečio kortelę, kurią galite papildyti elektroniniais bilietais arba pinigais.
  • Aktyvuokite bilietą ir mėgaukitės kelione!

Alternatyvūs būdai keliauti Vilniuje

Vilnius pėsčiomis

Aplankykite miesto senamiestį ar pasivaikščiokite sostinės parkuose. Pamatykite architektūrinius stebuklus ar užlipkite į aukštesnę vietą, nuo kurios Vilnius bus kaip ant delno. Atraskite žinomus Vilniaus objektus arba paslėptus kampelius. Keliaudami pėsčiomis pažinkite gyvąjį miestą!

Vilnius minantiems ir riedantiems

Kelionė dviračiu ar riedučiais į darbą? O gal jus domina laisvalaikio maršrutas su šeima arba ekstremalus pasivažinėjimas siaurais miško takeliais ir kalnais? Keliaukite po sostinę dviračiu, riedučiais ar riedlente ir patirkite nepamirštamų įspūdžių!

Mikromobilumo dalijimosi sistemos

Norint riedėti Vilniuje nebūtina pirkti dviračio ar paspirtuko. Šiltuoju metu laiku juos lanksčiai ir patogiai galima išsinuomoti net iš kelių skirtingų, sostinėje veikiančių, įmonių, kurios prisideda prie darnios transporto vizijos įgyvendinimo mieste.

Naudingos nuorodos

Go Vilnius – Vilniaus turizmo ir verslo puslapis.

Lietuvos Geležinkeliai – bilietai norintiems keliauti traukiniu.

Vilniaus autobusų stotis – Informacija Vilniaus autobusų stoties lankytojams ir klientams.

Vilniaus miesto savivaldybė – Aktuali informacija susijusi su naujienomis ir darbais vykstančiais sostinėje.

Tarpmiestinių autobusų bilietai – raskite kelionę autobusu. Maršrutai Lietuvoje ir Europoje.

Cyclocity – Miesto oranžiniai dviračiai, jų priežiūra, srautų tarp terminalų valdymas bei saugumo jausmo ir komforto užtikrinimas visiems klientams.

•    Susiplanuokite savo kelionę dviračiu
•    Susipažinkite su dviračių takų infrastruktūros plėtros planais ir terminais
•    Patarimai važiuojantiems paspirtukais
•    Pėsčiųjų trasos Vilniuje, kurias peržvelgę savo įprastus maršrutus ar dalį jų galite susidėlioti būtent pasivaikščiojimo žingsniu: Vilnius kojoms
•    Dviračius ir paspirtukus prireikus patogu vežtis viešajame transporte. Dviračius įsinešti galite į 50 autobusų, kurie pažymėti specialiu dviračio lipduku prie antrųjų autobusų durų. Paspirtukus ir elektrinius paspirtukus vežtis galima visuose autobusuose ir troleibusuose. Video patarimai, kaip saugiai vežti dviračius: https://youtu.be/mroCroeVNPQ 

Plačiau
Dalintis: