Maršrutai

Žemėlapiai ir maršrutai pėstiesiems

Pažinti Vilnių galima daugybę skirtingų būdų: pakeliant akis kasdien keliaujant į darbą ar universitetą, laisvalaikiu klaidžiojant po dar neatrastas jaukias sostinės vietas, bėgiojant žaliuose miesto parkuose ar ramesnėmis gatvėmis. Kviečiame atrasti ir patirti Vilnių kaskart vis kitaip!

Patarimai minantiems ir riedantiems

Vilnius tampa vis patogesnis judėti aplinkai draugiškomis priemonėmis, kurios saugo ne tik mūsų gamtą, bet ir laiką! Aplenk kamščius atsisėsdamas ant dviračio ar kitos riedėjimo priemonės ir rodyk pavyzdį kitiems. Kaip tai padaryti saugiai ir patogiai – čia atrinkome keletą naudingų patarimų!

Dviračių ir pėsčiųjų takų tiesimas

Vilnius siekia, kad kuo daugiau pilietiškų žmonių įsijungtų į diskusiją sprendžiant svarbiausius miesto susisiekimo klausimus. Visa darnaus susisiekimo infrastruktūra kasdien naudojama tūkstančių vilniečių, kurie puikiai žino: kas, kur ir kodėl yra arba nėra patogu, todėl atveriame prieigą prie visų infrastruktūros planų ir projektų laukdami Jūsų pastabų, vertinimų ir konstruktyvios kritikos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dviračius leidžiama vežti tik tose transporto priemonėse, kurios pažymėtos specialiais dviračius leidžiančiais vežti ženklais. Keleivis su dviračiu gali įlipti tik pro antrąsias transporto priemonės duris, šalia kurių įrengta speciali vieta, skirta vežti dviračiams. Dviračiai vežami taip, kad jų transportavimas netrukdytų saugiai ir komfortiškai kitų keleivių kelionei.
Šiuo metu dviračius galima vežti 1G ir 3G autobusų maršrutais, kurie lengvai atpažįstami pagal išorinį transporto priemonės dizainą bei užrašą “Velobusas”. Tvarkaraščiuose bei švieslentėse šie autobusai pažymėti specialiomis dviračio ikonėlėmis, kad keleiviai iš anksto žinotų, kokiu laiku atvyks dviračiui vežti pritaikyta transporto priemonė.

Dalintis: