Vilniečio kortelę galima įsigyti ir papildyti

SVARBU!

  • Vilniečio kortelė kainuoja – 1,50 Eur.
  • Jei perkate Vilniečio kortelę ir turite lengvatą viešojo transporto bilietams, nurodykite pardavėjui, kokia nuolaida Jums turėtų būti taikoma. Kitą kartą, perkant bilietus, nuolaida bus taikoma automatiškai.
  • Atidžiai perskaitykite Vilniečio kortelės aprašą, kurį gausite nupirkę kortelę, ir jo paskutiniame puslapyje užsirašykite savo kortelės numerį, esantį prie brūkšninio kodo. Išsisaugokite Vilniečio kortelės numerį, nes jis bus reikalingas, jei prarastumėte kortelę.
  • Papildymas veikia įprastu būdu: bilietų pardavimo vietoje, padavus Vilniečio kortelę, reikia nurodyti norimą bilieto rūšį ir (arba) pinigų sumą, kuria norite papildyti kortelę.
  • Jei savitarnos svetainėje papildysite Vilniečio kortelę ir 30 min., ir 60 min. bilietais,  į kortelę pirmieji įsirašys tie bilietai, kurie buvo nupirkti anksčiau. Išnaudojus vienos rūšies bilietus, bus galima naudotis kitos rūšies bilietais.
  • Jei jūsų kelionėms reikia ir 30 min, ir 60 min bilietų, pildykite kortelę pinigų suma, iš kurios norimą trumpąjį bilietą galėsite pasirinkti transporto priemonės komposteryje. Ir 30 min, ir 60 min bilietus galima turėti savo telefone, naudojantis m. Ticket programėle.
  • Viešojo transporto priemonėje su savimi turėkite Vilniečio kortelę su aktyvuotu/galiojančiu elektroniniu bilietu. Jei naudojatės lengvatiniu bilietu, kartu turėkite ir dokumentą, patvirtinantį teisę į transporto lengvatą. Bilietai pradeda veikti, prilietus Vilniečio kortelę prie geltonojo komposterio transporto priemonėje.
  • Jeigu praradote Vilniečio kortelę, ji sulūžo ar buvo pažeista, neveikia, prašome kreiptis į Klientų aptarnavimo centrą.

Popierinis bilietas iš vairuotojo

Jeigu viešuoju transportu keliaujate retai, jums gali būti patogu įsigyti popierinį bilietą iš vairuotojo. Bilieto kainos: 1 Eur, 0,50 Eur* ir 0,20 Eur**.

Įsigytą bilietą būtina pažymėti netoli vairuotojo esančiame komposteryje. Popierinis bilietas galioja iki galinės maršruto stotelės be teisės persėsti į kitą transporto priemonę.

*su 50% nuolaida
**su 80% nuolaida
Daugiau apie lengvatas rasite DUK.

Dalintis: