Autobusai

Iš ir į Vilniaus oro uostą kursuoja tiesioginiai autobusai, kurie važiuoja į Vilniaus miesto centrą ir aplinkinius miesto rajonus.

 • Nr. 88 – Oro uostas–Centras–Europos aikštė
 • Nr. 1– Oro uostas–Vikingų g.–Stotis
 • Nr. 2 – Oro uostas–Vikingų–Liepkalnio g.–Stotis

Maršrutą susiplanuoti galite čia.

Greitieji autobusai

Iš ir į Vilniaus oro uostą kursuoja tiesioginiai autobusai, kurie važiuoja į Vilniaus miesto centrą ir aplinkinius miesto rajonus.

 • Nr. 3G – Fabijoniškės–Centras–Oro uostas3GOro uostas–Centras–Fabijoniškės

Maršrutą susiplanuoti galite čia.

Naktiniai autobusai

Iš ir į oro uostą veža naktinis autobusas (šiuo metu nevažiuoja):

 • Nr. 88N– Oro uostas–Centras–Europos aikštė

Jeigu jūsų numatytas skrydis yra vėlai vakare arba anksti ryte, rekomenduojame pasinaudoti naktiniu autobusu 88N, kuris važiuoja kiekvieną naktį maršrutu Oro uostas–Centras–Europos aikštė.

88N autobusas kursuoja naktį nuo 22:30 iki 5:30.

Važiuojant naktiniu autobusu 88N su savimi turėkite grynųjų pinigų, kadangi šiuose autobusuose galioja tik bilietai, įsigyti iš vairuotojo. Bilieto kaina – 1 Eur.

Maršrutą susiplanuoti galite čia.

Dažniausiai užduodami klausimai

Iš / į Vilniaus oro uostą kursuoja 4 autobusai ir 1 naktinis autobusas. 3G autobusas kursuoja kas 10 minučių. 1, 2 ir 88 vyksta kas 20-30 minučių. Naktinis autobusas 88N maršrutu Oro uostas–Centras–Europos aikštė vyksta nuo 22:30 iki 5:30 ryto.

Vykdami 88 arba 3G autobusu, miesto centrą pasieksite per maždaug 20 minučių.

Kelionę viešuoju transportu susiplanuoti galite internetiniame puslapyje čia arba naudojantis mobiliosiomis aplikacijomis m.Ticket ir Trafi.

Miesto autobusų tvarkaraščius rasite čia ir Vilniaus oro uosto atvykimo terminale esančiuose monitoriuose ir oro uosto autobusų stotelėje.

Vienkartinį viešojo transporto bilietą galite įsigyti iš vairuotojo (šiuo metu neprekiaujama). Kaina be nuolaidų 1 Eur. Jei Vilniuje planuojate praleisti daugiau laiko, rekomenduojame įsigyti Vilniečio kortelę.

Ją įsigyti galite oro uoste esančioje „Narvesen“ parduotuvėje (Atvykimas A arba Išvykimas) – žemėlapis čia, mieste – Vilniečio kortelės ženklu pažymėtose vietose.

Vilniečio kortelė – 1 50 Eur

 • 30 min. bilietas – 0,65 Eur
 • 60 min. bilietas – 0,90 Eur
 • 1 dienos bilietas – 5,00 Eur
 • 3 dienų bilietas – 8,00 Eur
 • 5 dienų bilietas – 12,00 Eur
 • 10 dienų bilietas – 15,00 Eur

* Bilietas galioja tik pažymėjus bilietą autobuse;

* Kainos nurodytos be lengvatų. Apie studentams, pensininkams ir neįgaliesiems taikomas lengvatas teiraukitės bilietų pardavimo vietoje arba skaitykite čia.

 

Autobusų stotelė yra šalia atvykimo A ir B terminalų, atvaizdavimas žėmėlapyje čia.

Keleivis turi teisę nemokamai vežtis vieną rankinį bagažą, kurio matmenys ne didesni kaip 60x40x20 cm arba kurio bendra matmenų suma ne didesnė kaip 120 cm. Matmenų ribojimas netaikomas žiemos sporto inventoriui ir moksleivių ar studentų vežamam vienam rankinio bagažo vienetui, kuris būtinas jų mokslams ar studijoms.
Keleivis, papildomai pažymėjęs iš vairuotojo įsigytą popierinį vienkartinį bilietą (visos kainos), gali vežti:

 • antrąjį rankinį bagažą, kurio matmenys ne didesni kaip 60x40x20 cm arba kurio bendra matmenų suma ne didesnė kaip 120 cm;
 • rankinį bagažą, kurio matmenys didesni kaip 60x40x20 cm arba kurio bendra matmenų suma didesnė kaip 120 cm, tačiau jis neturi trukdyti keleiviams, būti griozdiškas, tepti autobuso/troleibuso sėdynes arba keleivių drabužius.

Vilniaus miesto viešojo transporto žemėlapį galite rasti čia.

Plačiau
Dalintis: